دوره آموزشی 🚀

مبانی مهندسی داده

در این دوره‌ی آموزشی که شامل دو بخش تئوری و عملی است، شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مهندسی داده که در حال حاضر یکی از بهترین مشاغل در حوزه‌ی تکنولوژی در سراسر دنیاست آشنا خواهید شد. با تمامی ابزارهایی که در بخش سرفصل‌ها خواهید دید، آشنا خواهیم شد و با آنها به انجام کار عملی می‌پردازیم. مفاهیم تئوری را طبق جدیدترین کتب آموزشی در این حوزه بیان خواهیم کرد و جدیدترین ابزارهایی را که در حال حاضر کمپانی‌ها و شرکت‌های بزرگ در حال استفاده از آنها هستند، بشما آموزش خواهیم داد.

شروع دوره: 18 تیرماه 1402 برابر با 9 جولای 2023

تا آغاز دوره

روز
ساعت
دقیقه

نحوه‌ برگزاری دوره

  1. این دوره در بستر گوگل میت و بصورت جلسات 60 دقیقه‌ای (حداقل) برگزار خواهد شد.
  2. کلاس‌های این کورس آموزشی بصورت دو جلسه در هفته، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و راس ساعت 19 برگزار می‌گردند.
  3. تمامی آموزش‌ها برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده‌اند.
  4. در کل 17 جلسه‌ی آموزشی بصورت آنلاین را برگزار خواهیم نمود (آخرین جلسه 12 شهریورماه).
  5. ممکن است در برخی از جلسات بدلیل ماهیت آموزشی آن جلسه، فیلم‌ها بصورت آفلاین (و در روزهای مشخص شده، یکشنبه و چهارشنبه) در پنل کاربری شما قرار گیرند.
  6. جهت شرکت در دوره، داشتن یک دانش متوسط از کامپیوتر، آشنایی در حد میانی با زبان انگلیسی و همراه داشتن یک سیستم تقریبن خوب (رم 8 و پردازنده‌ی 5 هسته‌ای همراه با هارد ssd) به یادگیری شما بسیار کمک خواهند نمود.
  7. آشنایی با SQL و آگاهی از کلیت کار دیتابیس نیز بسیار مفید می‌باشد.  

🎁 عزیزانی که قبل از 25 خردادماه ثبت‌نام می‌نمایند، دوره‌ی آموزشی «دیتابیس و اس.کیو.ال. برای علم داده» را بعنوان هدیه (ارزش این دوره آموزشی 600 هزار تومان می‌باشد) از ما دریافت خواهند نمود.

چه چیزهایی خواهید آموخت؟

مهندسی داده چیست؟

کار با خط فرمان لینوکس

کار با آپاچی اسپارک

کار با کوبرنتیز

طراحی یک معماری داده

دیتابیس‌های غیررابطه‌ای

کافکا و چند ابزار دیگر از آپاچی

کار با ایرفلو

انتخاب تکنولوژی

داکر و کاربرد آن

آشنایی با ابزارهای مانیتورینگ

یک پروژه‌ی واقعی مهندسی داده

مدرس دوره 🤵

دکتر محمد فزونی

دکتر محمد فزونی، عضو هئیت علمی تمام وقت گروه ریاضی و آمار دانشگاه گنبدکاووس هستند. ایشان  از سال 1393 در این مجموعه مشغول به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی می‌باشند و از سال 1398 با داشتن یک بنیه‌ی قوی علمی تحلیلی (ریاضی) وارد دنیای علم داده شدند و تا به امروز در فعالیت‌های مختلفی، از آموزش گرفته تا انجام پروژه‌های داخلی و خارجی مشغول به فعالیت در حوزه‌های علم داده و مهندسی داده هستند.

به ما ملحق شوید 😎

ما برای شما برنامه‌های ویژه‌ای داریم!

بیش از شعارها و سرفصل‌های مطرح شده، در این دوره خواهید آموخت. هر سئوال و ابهامی نیز که در خصوص دوره دارید، از طریق آیکون کوچک در سمت چپ تصویر، از پشتیبان ما بپرسید. 

شروع دوره: 18 تیرماه 1402 برابر با 9 جولای 2023

روزشمار آغاز دوره

روز
ساعت
دقیقه