عکس دسته جمعی بعد از اتمام مراسم افتتاحیه دومین همایش ملی ریاضی و آمار دانشگاه گنبدکاووس اسفندماه 1398. مهمان خارجی و دوست‌داشتی‌مون هم پروفسور یانگ بی. جان بودند. بسیار انسان شریف، باحال و باسواد.

سخنرانی در دومین همایش ملی ریاضی و آمار بعنوان دبیر علمی همایش.

کارگاه گروه‌های کوانتومی-پژوهشگاه دانش‌های بنیادی-موسسه تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات-زمستان 1397- کارگاه بسیار خوب و مفیدی بود و حدودا ده سخنران مدعو از اقصی نقاط جهان در این همایش حضور داشتند. یک هفته‌ایی که در این کارگاه بودم برای من بسیار لذت بخش بود و به عقیده بنده که عمری رو با کتاب و مطالعه در حال سپری کردن هستم، بهشت فقط می‌تونه این شکلی باشد و بس، مکانی برای بحث و تبادل نظر علمی، بدون تنگ‌نظری‌ها و دشمنی‌ها.

به دعوت آقای فرهاد حسینی، از دانشجویان گل رشته ریاضی به خوابگاه رفتم و شبی را با دوستان سپری کردیم. از مشکلات‌شان گفتند و ما هم فقط شنیدیم و اندکی هم برای دوستان منبر رفتم. البته تا حد توان مسائل و موارد مطرح شده را به دوستان مسئول در دانشگاه منعکس خواهم کرد که انشاا.. مشکلات کمتر شوند. ولی در کل شب خوبی بود، غذای دانشجویی هم خوردیم، خیلی لاکچری نبود اما دور هم خیلی چسبید. دی‌ماه 97

عکس یادگاری بعد از اولین همایش ملی ریاضی و آمار، دانشگاه گنبدکاووس، سال 97. مکان برج آجری قابوس، بلندترین برج آجری جهان که بیش از هزار سال قدمت دارد.