• مشاوره

    فکر میکنی که نیاز به مشورت با کسی رو داری؟

امروزه در دنیای اطلاعات، یکی از بهترین، مقرون به‌صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش‌های قرار گرفتن در راه درست و هدفمند برای رسیدن به اهداف‌ و رویاهایتان، کسب مشاوره از افراد با تجربه در آن زمینه است. تیم مشاوره‌ای ما، متشکل از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در کشور، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به عزیزان می‌باشد.

خدمات ما:

مشاوره‌ی تلفنی در زمینه‌های ذیل:

  •  مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته، اپلای، نگارش پایان‌نامه و پیشنهادیه پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری (دکتر محمد فزونی).
  • مشاوره فردی و مشکلات روان‌شناختی، پیش از ازدواج، خانواده و … (دکتر مهدی قزلسفلو).
  • مشاوره شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی آیلتس و تافل و … (دکتر مجتبی رجبی).

هزینه‌ها، بعد از تکمیل فرم برای شما ارسال می‌گردد.

برای استفاده از خدمات ما، تنها فرم زیر را پر نمائید. مابقی کارها را ما برای شما انجام خواهیم داد. 

فرم درخواست مشاوره

  • در وارد کردن ایمیل دقت کنید، چون یکی از پل‌های ارتباطی مهم بین ما محسوب می‌شود.
  • در وارد کردن موبایل دقت نمائید. چون از این طریق با شما در ارتباط خواهیم بود.
  • در این قسمت دقیقاً قید بفرمائید که موضوع مشاوره چیست و سؤال‌های احتمالی خود را نیز بنویسید تا در زمان مکالمه‌ی تلفنی، گفتگوی مفید‌تری داشته باشیم.

توجه بفرمائید که حداکثر، 24 ساعت بعد از واریز وجه، زمان دقیق مشاوره با شما هماهنگ خواهد شد. اما ما تلاش خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار نمائیم.

اعضای تیم مشاوره:

چرا علاقمندیم که مشاورتان باشیم:

به یاد دارم زمانی که خودم دانشجو بودم، کسی اطرافم نبود که به من بگوید چکار بکنم و چکار نکنم. این شد که در کلاس‌های درسی خودم در دانشگاه، همیشه سعی می‌کنم بخشی از زمان کلاس را به بحث و گفتگو با دانشجویان و هدایت آنها در مسیر درست و بهتر تخصیص بدهم. تجربه‌ی این سالیان به بنده آموخته است که این کار را می‌توانیم در سطحی وسیع‌تر در تمام ایران و یا در کل جهان، برای علاقمندان و یا کسانی که نیازمند مشاوره باشند، داشته باشم.

این را هم اضافه کنم که در دوران دبیرستان، بسیار جوانک خام و شلوغی بودم. معلمی داشتم بنام آقای علوی. روزی ایشان سر کلاس آمدند و بنده تا توانستم لودگی کردم و ایشان تا توانستند، صبوری. بعد از مدتی که من از دلقک‌بازی‌های خودم خسته شدم، ایشان فرمودند «روزی دیوژن با فانوس روشن رفت تو شهر آتن. هر کس اونرو می‌دید میگفت مرد، وسط روزه و آفتاب رو کلمون هست، فانوست چی میگه. گفت می‌دانم ولی بدنبال آدم می‌گردم». همین حرکت ایشان زندگی بنده را کاملاً تغییر داد. امیدواریم ما نیز بتوانیم نقشی کوچک در زندگی شما و تعیین و ترسیم آینده‌تان، داشته باشیم.

مشاوره با اهل فن، یعنی بازیابی آرامش درون