• مشاوره

    فکر میکنی که نیاز به مشورت با کسی رو داری؟

فکر می‌کنی که نیاز داری با کسی صحبت کنی تا راهنمائیت کنه؟

ما اینجائیم تا کمکت کنیم

مشاوره

امروزه در دنیای اطلاعات، یکی از بهترین، مقرون به‌صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش‌های قرار گرفتن در راه درست و هدفمند برای رسیدن به اهداف‌ و رویاهایتان، کسب مشاوره از افراد با تجربه در آن زمینه است. 

برای استفاده از خدمات ما، تنها فرم زیر را پر نمائید. مابقی کارها را ما برای شما انجام خواهیم داد. توجه بفرمائید که اگر نیاز به منتورینگ در یکی از موضوعات تحت پوشش ما را دارید، در قسمت توضیحات فرم ذیل شرح دهید تا در خصوصِ مورد شما تصمیم‌گیری و اقدام لازم انجام شود.

فرم درخواست مشاوره

  • در وارد کردن ایمیل دقت کنید، چون یکی از پل‌های ارتباطی مهم بین ما محسوب می‌شود.
  • در وارد کردن موبایل دقت نمائید. چون از این طریق با شما در ارتباط خواهیم بود.
  • در این قسمت دقیقاً قید بفرمائید که موضوع مشاوره چیست و سؤال‌های احتمالی خود را نیز بنویسید تا در زمان مکالمه‌ی تلفنی، گفتگوی مفید‌تری داشته باشیم.

توجه بفرمائید که حداکثر، 24 ساعت بعد از واریز وجه، زمان دقیق مشاوره با شما هماهنگ خواهد شد. اما ما تلاش خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار نمائیم.

چرا علاقمندیم که مشاورتان باشیم:

به یاد دارم زمانی که خودم دانشجو بودم، کسی اطرافم نبود که به من بگوید چکار بکنم و چکار نکنم. این شد که در کلاس‌های درسی خودم در دانشگاه، همیشه سعی می‌کنم بخشی از زمان کلاس را به بحث و گفتگو با دانشجویان و هدایت آنها در مسیر درست و بهتر تخصیص بدهم. تجربه‌ی این سالیان به بنده آموخته است که این کار را می‌توانیم در سطحی وسیع‌تر در تمام ایران و یا در کل جهان، برای علاقمندان و یا کسانی که نیازمند مشاوره باشند، داشته باشم.

این را هم اضافه کنم که در دوران دبیرستان، بسیار جوانک خام و شلوغی بودم. معلمی داشتم بنام آقای علوی. روزی ایشان سر کلاس آمدند و بنده تا توانستم لودگی کردم و ایشان تا توانستند، صبوری. بعد از مدتی که من از دلقک‌بازی‌های خودم خسته شدم، ایشان فرمودند «روزی دیوژن با فانوس روشن رفت تو شهر آتن. هر کس اونرو می‌دید میگفت مرد، وسط روزه و آفتاب رو کلمون هست، فانوست چی میگه. گفت می‌دانم ولی بدنبال آدم می‌گردم». همین حرکت ایشان زندگی بنده را کاملاً تغییر داد. امیدواریم ما نیز بتوانیم نقشی کوچک در زندگی شما و تعیین و ترسیم آینده‌تان، داشته باشیم.

منتورینگ چیست؟:

منتوریگ یک فرآیند راهنمایی و پشتیبانی بلند مدت از افراد تازه‌کار و کم تجربه در یک زمینه‌ی علمی-تخصصی خاص توسط افراد باتجربه در آن حوزه است. در این پروسه، شخص منتور (راهنما) سعی می‌کند که در یک مدت زمان تقریباً مشخص (که عموماً بلند مدت است)، فرد تازه‌کار را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند. وظیفه‌ی منتور، نشان دادن دقیق راه نیست، به هیچکسی ماهی داده نخواهد شد. بیشتر ماهیگیری را آموزش خواهد داد. او (راهنما) سعی می‌کند که با توجه به توانایی‌های فرد، چند مسیر درست را به ایشان نشان داده و تلاش می‌کند که شخص را به توانمندیهای خودش واقف کند. اما از آنجا که مدت زمان این آشنایی و رابطه، تقریباً طولانی است، منتورینگ، نسبت به مشاوره، نتایج مثبت بسیار بیشتر و بهتری را به ارمغان خواهد آورد.

مشاوره با اهل فن، یعنی بازیابی آرامش درون