نیاز به مشورت دارید؟

من، مثل یک دوست اینجا هستم تا دغدغه‌های شما رو در خصوص مشکلات‌ و ابهامات احتمالی، کاهش بدم. 

بعنوان یک هئیت علمی در دانشگاه، راهنمایی عزیزانی مثل شما، تخصص و صد البته مایه‌ی افتخار بنده است. 

امروزه در دنیای اطلاعات، یکی از بهترین، مقرون به‌ صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش‌های قرار گرفتن در راه درست و هدفمند برای رسیدن به اهداف‌ و رویاهایتان، کسب مشاوره از افراد با تجربه در آن زمینه است. درست است که فضای بی‌کران اینترنت، پاسخگوی تمام ابهامات و نیازهای ما هست. اما وقتی که صرف گشت و گذار در این فضا می‌کنیم، بسیار ارزشمند است.

چه کار باید بکنید؟

 • اول فرم رو با دقت و حوصله پر کن و سپس منتظر تیم پشتیبانی باش تا بررسی کنه!
 • کمی صبر کن تا وقت‌های ما تنظیم بشه و اطلاعات تکمیلی رو بهت بدیم!
 • حالا میریم برای یک گفتگوی تلفنی یا اینترنتی خیلی صمیمی ولی مفید!

فقط کافیه که فرم زیر رو کامل کنی

 • 🛑در این قسمت دقیقن قید بفرمائید که موضوع مشاوره چیست و سؤال‌های احتمالی خود را نیز بنویسید تا در زمان مکالمه‌ی تلفنی یا تصویری گفتگوی مفید‌تری داشته باشیم🛑
 • 🛑لطفن روزها و ساعت‌هایی (به وقت محلی تهران) که در آنها قادر به صحبت هستید را برای ما بطور دقیق بنویسید تا با توجه به آنها یک زمان برای ملاقات با شما را هماهنگ کنیم🛑
 • 0 تومان

این جلسه چه مزایایی برای شما دارد؟

 1. با بهترین کورس‌های آموزشی آشنا خواهید شد
 2. بروزترین و مفیدترین کتاب‌ها را خواهید شناخت
 3. در اسرع وقت در مسیر درست یادگیری و اجرا خواهید افتاد
 4. بجای گشت و گذار در دنیای بی‌نهایت وب و خستگی مفرط، از فردی که تجربه و سواد آکادمیک موضوع را دارد جویا شوید
 5. بهینه‌ترین روش ممکن برای پیاده‌سازی در حوزه‌ی فردی یا سازمانی را خواهید شناخت
 6. و ده‌ها مورد دیگر که نسبت به هزینه‌ای که می‌کنید قابل قیاس نخواهد بود. همانند دنیای رقابت المپیک که تمامی نفرات شرکت‌کننده عالی هستند. اما آن شخصی که تنها یک نکته‌ی حرفه‌ای را بیشتر می‌داند و اجرایش کرده است، بر سکوی قهرمانی سوار خواهد شد.

همیشه یکنواخت عمل نخواهیم کرد و با توجه به موضوع شما، روش کار خود را تغییر خواهیم داد

بعد از تکمیل فرم و نهایی شدن جلسه مشاوره، ابتدا یک مکالمه کوتاه با یکدیگر خواهیم داشت (در حدود 15 دقیقه)

در جلسه اول نکاتی اعلام خواهیم کرد و زمان دیدار بعدی را مشخص می‌نمائیم

بعد از چند روز مجدد ارتباط برقرار خواهیم نمود و اینبار مفصل‌تر در خصوص موضوع شما جلسه را ادامه خواهیم داد (در حدود سی دقیقه)

همه چیز اینجا به پایان نخواهد رسید
شما می‌توانید کماکان با ما در ارتباط باشید تا نکات جزیی‌تری که در جلسه‌ی مشاوره مطرح شده بودند را پیگیری نمائید و یا در خصوص سایر ابهامات ذهنی‌تان سوال بپرسید

حرفه‌ای‌ها زمانشان را به درستی مدیریت می‌کنند!

مشاوره

چرا باید از ما مشاوره بگیرید؟

کار و شغل ما بعنوان یک هئیت علمی دانشگاه، تحقیق و تدریس می‌باشد. طبیعی است که در طول روز بخش اعظم زمان ما به امر مطالعه تخصیص می‌یابد. پس بروز بودن در حیطه‌ی تخصصی، یکی از ملزومات شغل ماست که این امر باعث می‌شود جلسات مشاوره به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن برای مخاطب برگزار شود. در نتیجه، بشما تبریک می‌گوئیم. جای درستی آمده‌اید. 

چرا علاقمندیم که مشاورتان باشیم؟

به یاد دارم زمانی که خودم دانشجو بودم، کسی اطرافم نبود که به من بگوید چکار بکنم و چکار نکنم. این شد که در کلاس‌های درسی خودم در دانشگاه، همیشه سعی می‌کنم بخشی از زمان کلاس را به بحث و گفتگو با دانشجویان و هدایت آنها در مسیر درست و بهتر تخصیص بدهم. تجربه‌ی این سالیان به بنده آموخته است که این کار را می‌توانیم در سطحی وسیع‌تر در تمام ایران و یا در کل جهان، برای علاقمندان و یا کسانی که نیازمند مشاوره باشند، داشته باشم.

این را هم اضافه کنم که در دوران دبیرستان، بسیار جوانک خام و شلوغی بودم. معلمی داشتم بنام آقای علوی. روزی ایشان سر کلاس آمدند و بنده تا توانستم لودگی کردم و ایشان تا توانستند، صبوری. بعد از مدتی که من از دلقک‌بازی‌های خودم خسته شدم، ایشان فرمودند «روزی دیوژن با فانوس روشن رفت تو شهر آتن. هر کس اونرو می‌دید میگفت مرد، وسط روزه و آفتاب رو کلمون هست، فانوست چی میگه. گفت می‌دانم ولی بدنبال آدم می‌گردم». همین حرکت ایشان زندگی بنده را کاملاً تغییر داد. امیدواریم ما نیز بتوانیم نقشی کوچک در زندگی شما و تعیین و ترسیم آینده‌تان، داشته باشیم.

منتورینگ چیست؟

منتوریگ یک فرآیند راهنمایی و پشتیبانی بلند مدت از افراد تازه‌کار و کم تجربه در یک زمینه‌ی علمی-تخصصی خاص توسط افراد باتجربه در آن حوزه است. در این پروسه، شخص منتور (راهنما) سعی می‌کند که در یک مدت زمان تقریباً مشخص (که عموماً بلند مدت است)، فرد تازه‌کار را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند. وظیفه‌ی منتور، نشان دادن دقیق راه نیست، به هیچکسی ماهی داده نخواهد شد. بیشتر ماهیگیری را آموزش خواهد داد. او (راهنما) سعی می‌کند که با توجه به توانایی‌های فرد، چند مسیر درست را به ایشان نشان داده و تلاش می‌کند که شخص را به توانمندیهای خودش واقف کند. اما از آنجا که مدت زمان این آشنایی و رابطه، تقریباً طولانی است، منتورینگ، نسبت به مشاوره، نتایج مثبت بسیار بیشتر و بهتری را به ارمغان خواهد آورد.

آیا دادن مشاوره به افراد شغل اختصاصی ماست؟

تخصیص زمان به افراد مراجعه کننده و مکالمه‌ی تلفنی با این عزیزان، از لحاظ اقتصادی برای بنده هیچ نفعی ندارد و می‌توان گفت حتی ضرر هم دارد. این مبلغ را تنها به این دلیل از افراد دریافت می‌کنیم تا بتوانیم بنوعی فیلترینگ را انجام دهیم و تنها با کسانی صحبت کنیم که واقعاً سؤال و یا مورد آنها، نیازمند صرف زمان از سوی طرفین باشد. زمان را نباید به همین سادگی هدر دهیم. بسیار مشاهده شده که با ارئه‌ی خدمات رایگان، افرادی وقت ما را گرفته‌اند که اصلاً سؤال‌شان نیاز به مطرح شدن در یک مکالمه تلفنی را نداشته. این حرکت بیشتر یک فعالیت اجتماعی است که در بسیاری از موارد تنها یک حس خوب را نصیب ما می‌کند؛ از اینکه توانسته‌ایم اندکی هم‌نوع خودمان را راهنمایی کنیم.    

تنها افتخار ما تا به امروز این بوده است که توانسته‌ایم افراد و شرکت‌های متعددی را با همین جلسات مشاوره‌ی کوتاه مدت خود، به بهترین نتایج برسانیم!

هنوز هم در انتخاب ما شک دارید؟

با افتخار…

به گواه گوگل، بیش از ده سال با امر آموزش، نشر مقالات علمی و همچنین ارائه خدمات مختلف مشاوره و اجرا، در کنار علاقمندان و موسسات مختلف هستیم. 

هنوز ابهام خاصی دارید؟

از پشتیبان ما در تلگرام بپرسید

32 پاسخ

 1. سلام آقای دکتر فقط میتونم بگم بهترین مشاوره ای بود که تا بحال گرفتم ، عالی بود . خیلی دیدم رو نسبت به راهی که دارم باز کردین و واقعا راه برام روشن شد ، ممنونم

 2. سلام و عرض ادب
  ببخشید من کارشناسی ریاضی دانشگاه قم هستم و برای ورود به علم داده قصد تحصیل علم داده از طریق ارشد شهید بهشتی یا ارشد شریف هستم و نکاتی هست که برای تصمیم گیری کارم را دشوار کرده است در مورد تفاوت ها و رویکردهای دو دانشگاه جستجوی زیادی کردم و با رویکرد دو دانشگاه مخصوصا شریف آشنایی دارم ولی به جمع بندی نرسیدم . نمیدانم که جنابعالی میتوانید برای انتخاب یکی از دو دانشگاه کمکم کنید یا خیر . اگر بله میشه راهنمایی بفرمایید چگونه با شما ارتباط بگیرم

 3. سلام جناب دکتر. من از بچگی به چیز ارزون حال نمی‌کردم. خیلی وقت بود دوست داشتم با یک آدم باسواد و درست حسابی حرف بزنم و سوالهام رو بپرسم دوستم با شما صحبت کرده بود و خیلی راضی بود. بمن چندین بار پیشنهاد داد که بیام پیشتون برای مشاوره ولی پیش خودم میگفتم قیمتش پائینه و قطعا چیزی بارش نیست. ببخشید که بی پرده صحبت می‌کنم. اما امروز که با شما صحبت کردم همون سلام رو که به من گفتید فهمیدم خیلی اشتباه کردم. خیلی دوستون دارم و خیلی مچکرم که تمام سوالاتم رو با حوصله جواب دادید. امکانش هست هر از گاهی وقت مشاوره بگیرم و فقط با هم صحبت کنیم ؟!؛+ ??

 4. وقت بخیر
  دختر من کلاس دهمه و ریاضی میخونه.
  امسال بیشتر درسهای مدرسه به صورت مجازی بوده ودختر من اونطور که بایدنتونست ارتباط بگیره با درس.
  الان فصل امتحاناته ومیگه مثلاهندسه یا شیمی برام سخته ودرکشون نمیکنم.(البته بگم وقتی مدرسه ها باز شد میلش بابت این رشته بیشتر شد) دوست داره تغییر رشته بده.یه سری از درسا رو تحقیق کردم که آینده شغلی ومالی خوبی دارن .با توجه به اینکه دنیای آینده یا همین حالا هم دنیای دیجیتال ورمز ارز وبیگ دیتا و…..هست.
  مثلا گفتم بهش که برنامه نویسی بخونه .اما میبینم که توی آموزشگاه‌های بیرون هم راحت میتونن یاد بگیرن ودرآمد زایی کنن ولزوما نباید دانشگاه رفت میخواستم ببینم شما چه پیشنهادی میدین به نظرتون چکار کنه با توجه به اینکه دانشگاهم میخواد بره.
  آیا کسی که آکادمیک درس خونده با کسی که تو آموزشگاه آموزش دیده سطحش ممکنه یکی باشه؟
  اینکه کنار درسای مدرسه هم بخواد آموزش ببینه نمیتونه چون وقتش پره.نهایت بتونه کنار درسش یه مقدار سواد کامپیوتر پیدا کنه.
  نمیخوام وقتی که میزاره تا درس بخونه آخرش بیخودی باشه.من تاکید خاصی هم روی برنامه نویسی ندارم مثال زدم بیشتر به خاطر آینده شغلی ومالی .
  واینکه شما موافق مدرسه های غیر انتفاعی در دو سال آخر دبیرستان هستین یا اینکه تو مدرسه های معمولی درس بخونه وکلاس های خارج از مدرسه بره؟
  در ضمن زبانش خوبه وانشاا… میتونه تا آخر امسال امتحان آیلتس بده.
  ممنون بابت وقتی که میزارین. عذر خواهی میکنم طولانی شد.

  1. سلام شیرین جان
   اول بگم که چون آیلتس محدودیت زمان داره، فعلاً نیازی نیست دختر گلت شرکت کنه، مگر اینکه برنامه‌ی مهاجرت براش داشته باشید. اونهم در این مقطع هزینه‌اش براتون زیاد خواهد شد.

   بنظر من، با توجه به شرایط فرهنگی کشور، دختر شما باید وارد دانشگاه بشود. جو دانشگاه رو همه باید ببینند و یک تجربه‌ی کوچک در این زمینه کسب کنند. منتها حتماً باید در دوران دانشجویی کار کنند و سعی کنند از سوادشون، پول دربیارن.

   از لحاظ مدرسه هم قطعاً اگر بتونه مدارس سمپاد بره، نسبت به بقیه سالم‌تر هست. ولی حتی اونها هم مثل سابق نیستند. پس بهترین راه برای اینکه مواظبش باشی در این شرایط، اینه که باهاش رفیق بشی و اعتمادش رو جلب کنی، که تمام مسائلی که براش پیش میاد رو به شما بگم.

   در مورد انتخاب رشته، سعی کن علاقه‌ی خودش رو بفهمی و پیدا کنی. علاقه مهم‌ترین عامل موفقیت هست. اگر من بشما بگم برنامه‌نویسی پول زیادی داره و دختر شما واردش بشه اما علاقمند نباشه، زیاد نمیتونه توی این حوزه پیشرفت کنه.

   امیدوارم این توضیحات اندک، به شما کمک کند. ولی فرایند راهنمایی و مشاوره نیاز به زمان و شناخت دقیق‌تر از شخص مقابل دارد. موفق باشی عزیزم ???

 5. ممنون استاد از وقتی که گذاشتین وراهنمایی که کردین.لطف کردین

  1. سلام دکتر فزونی عزیز
   من دنبال یک دوست و رفیق قدیمی دوران دانشجویی در دانشگاه خوارزمی میکردم که قبلاً خیلی با مرام بود و تماس می‌گرفت اما اخیرا گویا سرش شلوغ شده و یادی از ما نمیکنه …
   چطوری باید بهش بگم که بما هم مشاوره دیتا ساینس بدن

 6. جلسه مشاوره مفیدی داشتم با آقای دکتر.خیلی خوبه که بتونیم با افراد متخصص بدین صورت ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات جامعی رو بدست بیاریم.

 7. Salam jenab Dr. Yek donya sepas bare inhame daneshi ke be man montaghel kardid. Ta akhar omran in mokaleme ro faramosh nakhaham kard

 8. درود و وقت به خیر
  با تشکر از مطالب خوب سایتتون که دید من رو برای شروع و ورود به علم داده خیلی باز کرد …
  برای شروع علم داده و کار با زبان های پایتون و R چه نوع لب تاب و تجهیزاتی رو پیشنهاد میدهید ؟
  ممنون میشم حتما پاسخگو باشید

  1. سلام سارا جان. اگر از لحاظ مالی اوکی هستی که هر چقدر سخت افزار بالاتر، بهتر. ولی در حالت عادی یک لپ‌تاپ معمولی با رم ۴ گیگ کارت رو بخوبی راه می‌اندازند.

 9. درود آقای دکتر گرامی .دقیقا چهارماه قبل بود که با شما صحبت کردم که چیکارکنم چیکارنکنم و حقیقتش را بخواهید امیدی به نتیجه گرفتن نداشتم. واقعا خدا خیرتون بده که اونقدر دقیق و با حوصله مسیر را به من نشان دادید .الان سه هفته است که استخدام شدم و فکر میکنم همه این اتفاقهای خوب برای من از فردای روزی افتاد که با شما صحبت کردم. دیروز سرکار بیادتون افتادم این شد که اومدم امروز تشکر کنم ازتون . یک دنیا آرامش برای شما و خانوادتان آرزو میکنم

 10. آقای دکتر عزیز و دوست داشتنی نمیدونم چطور از شما تشکر کنم واقعا .از روزی که با من صحبت کردید دیدم نسبت به همه چیز مخصوصا دیتا عوض شد. خدا شما را نگهدار باشد

  1. سلام حمیدرضا جان. من هم از آشنایی با جنابعالی بسیار خرسند و خوشوقت شدم. به امید بهترین‌ها برای تمام ایران و ایرانی. کماکان در زندگیت بدرخش حمید عزیز

 11. با سلام و وقت بخیر،استاد گرامی لطفا در خصوص ادامه تحصیل در مقطع دکتری بنده ؛ با کارشناسی و ارشد مدیریت بازرگانی (تجارت الکترونیک) و بازارکار دکتری اشباع شده مدیریت ،بنظرتان کدام رشته بهتره؟ مدیریت دولتی و گرایش هایش ؟ یا مدیریت بازرگانی و کارآفرینی؟ یا حسابداری ؟ و مدیریت مالی؟یا مدیریت آموزشی و….؟ممنون م از راهنمای تان.جواد آزاد
  تشکر می کنم که جناب عالی تسریع در پاسخ م بفرمائید.در ضمن زمینه پژو هشی و اختراع و نو آوری هم بنده علاه مندم. کمال تشکر از وقعی که به بنده میفرمائید.

  1. سلام جواد جان. بنده رشته‌ی دانشگاهی و تخصص خودم، ریاضی و آمار هست و از رشته‌های مدیریتی متاسفانه اطلاعات دقیقی ندارم. پس بهتره از کسی سوال بفرمائید که تخصص در این حوزه‌ها دارد، خدایی ناکرده من شما رو گمراه نکنم. با آرزوی بهترین‌ها

 12. سلام آقای دکتر
  خواستم تشکر کنم بابت جلسه مشاوره ای که باهاتون داشتم
  برای بنده بسیار مفید وموثر بود
  براتون آرزوی سربلندی وتندرستی دارم.
  سپاس گزارم

 13. عرض ادب و احترام
  سپاس از وقتی که برای راهنمایی و روشن و واضح کردن راه علم داده برای من گذاشتین
  واقعا استفاده از تجربیات یک فرد متخصص و متواضعی مثل شما باعث شده این مسیر رو راحتتر و سریعتر طی کنم و زمان بیشتری صرفه جویی بشه
  یک دنیا ممنونم

 14. سلام و عرض ادب
  ضمن عرض تشکر بابت راهنمایی های جناب دکتر فزونی،لازم دونستم چند مورد رو بیان کنم شاید در تصمیم گیری دوستان کمک کند.
  قید مشاوره رو بزنید:
  ۱- .اگه دنبال کسی هستین که فقط تاییدتون کنه و با هر شرایطی که دارین بگه شما میتونین، همه چی خوبه ما هیچ مشکلی نداریم.قید مشاوره رو بزنید.چون جناب دکتر بسیار واقع گرایانه راهنمایی میکنند.

  ۲-اگه دنبال کسی هستین یه نسخه توپ مثل فلانی که به فلان جا رسیده براتون بپیچه،قید مشاوره رو بزنید.ایشون مسیر و برنامه رو برای موفقیت هر نفر با توجه به علم روز،توانایی و شرایط اون شخص به صورت ویژه طراحی میکنن.

  3-اگه مرفه بی دردی هستین که برا فان تایم مشاوره ست میکنید،قید مشاوره رو بزنید.
  **مسئولیت پذیر و منظم هستند،نتیجه مشاوره برا خودشون هم مهم هست و فیدبک میگیرن ازتون.

  و در آخر
  علی رغم اینکه همه الان دنبال پول هستند،مسیر های رایگان و غیر رایگانی رو ارائه میدن که شخص میتونه بینشون انتخاب کنه.
  هرچند که از نظر من هزینه برای یادگیری، هزینه نیست سرمایه گذاری هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *