معرفی و دانلود کتاب «علم داده از پایه»

فهرست مطالب

دانلود رایگان کتابهای ریاضی و آمار

یکی از کتاب‌های بسیار عالی در حوزه‌ی علم داده یا دیتا ساینس، کتاب «علم داده از پایه» به قلم آقای جوئل گراوس است. این کتاب بخش اعظم کدهای مورد نیاز دیتا ساینتیست‌ها در محیط پایتون را آموزش می‌دهد. توضیحات، بسیار شفاف و روان است و مولف تا توانسته از زیاده‌گویی پرهیز نموده. جالب است که بدانید تحصیلات آقای گراوس، کارشناسی ارشد ریاضی است و بعد از آن هم یک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی از کَل‌تِک (CalTech) می‌گیرد.

علم داده از پایه

اما سوابق کاری ایشان را که می‌بینید، تعجب خواهید کرد. از گوگل بعنوان مهندس نرم‌افزار شروع می‌کند و از آن به بعد تمام کارهایش در حوزه‌ی دیتا ساینس، یادگیری ماشین، توسعه نرم افزار و هر چیز دیگر که به برنامه‌نویسی مرتبط باشد است.

دانلود این کتاب

نکته: تمام سورس‌کدهای پایتون در این کتاب را در این آدرس می‌توانید ببینید.

پی‌نوشت: در صورتی که تمایل دارید لیستی از کتب علم داده بصورت سطح‌بندی شده را دانلود نمائید، به این پست مراجعه کنید.

پست‌های مرتبط با این مقاله:

2 پاسخ

  1. سلام آقای دکتر.
    وقت ارزشمندتون بخیر.
    مدرک ارشد مهندسی مکانیک دارم ولی همیشه علاقمند به IT بودم، 6 ماه قبل با علم داده آشنا شدم و عاشق این زمینه شدم. در سن 40 سالگی همانند یک جوان ابتدای کار در حال گذراندن یک دوره جامع علم داده هستم. امشب کاملا اتفاقی با شما و وب سایت با ارزشتون آشنا شدم. در این 6 ماه در وبینارهای بسیاری در حوزه علم داده شرکت کردم بدون شک شما، بیانتون، سوادتون و رویکردتون بی نظیر هست.
    ایکاش بشه در محظرتون شاگردی کنم.
    در پناه پروردگار پایدار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *