دانلود کتابهای علم داده بصورت سطح‌بندی شده

فهرست مطالب

این نوشته در تاریخ 24 شهریورماه 1401 بروزرسانی شده است!

در این پست به مرور زمان، بهترین کتاب‌های رایج در حوزه‌ی علم داده را بصورت سطح‌بندی شده برای استفاده شما عزیزان قرار خواهیم داد. توصیه‌ی ما بشما این است که تنها کتابی را که قصد مطالعه دارید، دانلود نمائید؛ از آن یک پرینت تهیه کنید و بخوانید. نیازی به دانلود یکباره‌ی تمام این کتابها نیست. سعی کنید آهسته، اما پیوسته حرکت نمائید و تا جای ممکن نسخه‌ی الکترونیکی را نخوانید. تمرکز و دقت مهمترین عامل برای رسیدن به نتایج خوب است.

کتاب‌های مقدماتی:

کتاب‌های متوسط (میانی):

کتاب‌های پیشرفته:

کتاب‌های عمومی:

کتاب‌هایی که ترجمه شده‌اند:

کتاب‌های فارسی تالیف شده:

اکثر کتب فوق، در حال حاضر نسخه‌ی ترجمه شده به فارسی ندارند. اطلاعات تکمیلی در خصوص نسخه‌هایی که در آینده ترجمه شوند را در کانال تلگرام علم داده قرار خواهیم داد و یا در همین پست، بصورت پی‌نوشت به اطلاع شما خواهیم رساند.

فهرست تمامی کتب علم داده در وبسایت آمازون:

در این دیتاست که از آمازون استخراج شده است، لیست تمامی کتب دیتاساینس (علم داده) که در حال حاضر روی وبسایت آمازون بفروش می‌رسد را مشاهده خواهید نمود. این دیتاست هم بعنوان یک مجموعه از داده برای کار و تمرین مناسب است و هم جهت آشنایی با بروزترین کتاب‌های علم داده عالی هست.  

ارادتمند

گروه علم داده

دکتر محمد فزونی

پست‌های مرتبط با این مقاله:

2 پاسخ

 1. سلام
  از کتاب “علم داده “جان دی کلر ۳ترجمه موجود است
  نشر چاپ و بازرگانی به ترجمه امیر علی رمدانی و…
  نشر دانشگاه علامه طباطبایی از مهدی علیپور
  و همون که اشاره کردید
  کدوم ترجمه بهتر و روانتر هست؟

  1. سلام. پیدا کردن بهترین ترجمه وقتی مقدور هست که زمان نسبتن معقولی از ترجمه‌ی کتاب گذشته باشه و خوانندگان در خصوص کتاب و ترجمه نظر بدهند. اما این ترجمه‌ها تازه انجام شدند. پس بعید می‌دونم فعلن بشه بهترین رو انتخاب و معرفی کرد. کمی زمان باید بگذره. گمان میکنم حساس نباشید و یکی رو انتخاب کرده، تهیه نمایید و مطالعه فرمایید ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *