دوشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۷
آخرین مقالات
خانه / مباحث عمومی / لیست مجلات علمی فاقد ارزش و اعتبار علمی

لیست مجلات علمی فاقد ارزش و اعتبار علمی

در فایل پی دی اف زیر شما لیستی از مجلات بین المللی را که فاقد ارزش و اعتبار علمی است مشاهد می کنید که دانشگاه صنعتی اصفهان این لیست را تهیه نموده است. حتما قبل از ارسال مقاله خود برای یکی از مجلات مطمئن شوید که نام آن مجله در این لیست قرار نداشته باشد.

اکثر آنها هم مجلاتی هستند که در قبال دریافت مبلغی مقاله شما را چاپ می کنند. قابل ذکر است که مجلاتی وجود دارند که بعد از قبول شدن محتوای مقاله برای چاپ شدن در آن مجله به نویسنده مقاله مبالغی از ۵۰۰ دلار به بالا پرداخت می کنن. پس شما برای چاپ مقاله نباید مبلغی بپردازید.

در پایان این نکته را نیز ذکر کنم که بسیاری از اساتید خوب کشور ما هم برخی از مقالات علمی خود را در یکی از این مجلات چاپ کرده اند. اما وضعیت یک دانشجو با یک عضو هیات علمی کاملا متفاوت است. ایشان برای گرفتن امتیاز و گرنت سالیانه خود به نوعی مجبور به چاپ کارهای خود در این مجلات هستند در حالی که خود می دانند این کار اندکی از وجه علمی آنها در بین همکاران خارج از کشور خود می کاهد، ولی … بهر حال شما این کار را نکنید.

دانلود مجلات علمی فاقد ارزش و اعتبار علمی

درباره‌ محمد فزونی

محمد فزونی
محمد فزونی، دانش آموخته دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم) تهران در مقطع دکتری تخصصی رشته ریاضی محض، گرایش آنالیز، شاخه تابعی و هارمونیک است. تحصیلات دانشگاهی خود را از دانشگاه پیام نور گنبدکاووس آغاز نمود، سپس برای دوره کارشناسی ارشد به دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم) تهران رفت. ایشان در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه گنبد کاووس و مدیر گروه ریاضی و آمار در این دانشگاه هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*