دوشنبه , آبان ۲۸ ۱۳۹۷
آخرین مقالات
خانه / مباحث عمومی / لیست مجلات علمی فاقد ارزش و اعتبار علمی

لیست مجلات علمی فاقد ارزش و اعتبار علمی

در فایل پی دی اف زیر شما لیستی از مجلات بین المللی را که فاقد ارزش و اعتبار علمی است مشاهد می کنید که دانشگاه صنعتی اصفهان این لیست را تهیه نموده است. حتما قبل از ارسال مقاله خود برای یکی از مجلات مطمئن شوید که نام آن مجله در این لیست قرار نداشته باشد.

اکثر آنها هم مجلاتی هستند که در قبال دریافت مبلغی مقاله شما را چاپ می کنند. قابل ذکر است که مجلاتی وجود دارند که بعد از قبول شدن محتوای مقاله برای چاپ شدن در آن مجله به نویسنده مقاله مبالغی از ۵۰۰ دلار به بالا پرداخت می کنن. پس شما برای چاپ مقاله نباید مبلغی بپردازید.

در پایان این نکته را نیز ذکر کنم که بسیاری از اساتید خوب کشور ما هم برخی از مقالات علمی خود را در یکی از این مجلات چاپ کرده اند. اما وضعیت یک دانشجو با یک عضو هیات علمی کاملا متفاوت است. ایشان برای گرفتن امتیاز و گرنت سالیانه خود به نوعی مجبور به چاپ کارهای خود در این مجلات هستند در حالی که خود می دانند این کار اندکی از وجه علمی آنها در بین همکاران خارج از کشور خود می کاهد، ولی … بهر حال شما این کار را نکنید.

دانلود مجلات علمی فاقد ارزش و اعتبار علمی

درباره‌ محمد فزونی

محمد فزونی
بنده دانش‌آموخته دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم) تهران در مقطع دکتری تخصصی رشته ریاضی محض، گرایش آنالیز، شاخه تابعی و هارمونیک هستم و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه گنبد کاووس می‌باشم. این وب‌سایت، بیشتر منعکس کننده، افکار و نظراتم در حوزه‌های مختلف دانشگاهی و اجتماعی است. مجموعه‌ایی که بنده را تا حدود زیادی به دوستانم معرفی می‌نماید. برای خودم به نوعی یک رزومه‌کاری و زندگی‌ست. برخی از مطالب این مجموعه، گاها جنبه آموزشی داشته و مورد لطف دوستان واقع شده است، دوستانی که با نظرات گرم‌شان، بنده را برای نگارش بیشتر تشویق می‌کنند. شاید این قلم‌های نپخته امثال بنده، بتوانند سهمی، هر چند اندک در راه ارتقای دانش‌عمومی و تخصصی (در حوزه ریاضی) در سطح جامعه داشته باشند، به امیدش.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*