سلام، من محمد فزونی هستم

عضو هئیت علمی دانشگاه گنبدکاووس

شهری که میزبان بلندترین برج آجری در جهان است

در لینک‌های زیر اطلاعاتی هست که بیشتر می‌تونین با من آشنا بشین

ما بشدت علاقمند به کار کردن با داده‌ (دیتا) هستیم!
و صد البته تمرکز ما در حال حاضر روی دو موضوع بسیار داغ و کاربردی است
علم داده (Data Science) و مهندسی داده (Data Engineering)

اگر بدنبال یک دوره‌ی آموزشی جامع از علم داده (دیتاساینس) هستید، بشدت ما بشما این دوره را پیشنهاد می‌نمائیم. در این کورس آموزشی شما ابتدا با مفاهیم پایه از ریاضی و آمار برای ورود به دنیای علم داده آشنا خواهید شد. سپس وارد کورس عمومی علم داده می‌شوید که در آن با تمامی نرم‌افزارهای مهم از اکسل گرفته تا پایتون و فریم‌ورک‌هایی مانند تنسورفلو آشنا خواهید شد. سپس به دنیای بی‌نظیر کلود و نحوه‌ی پیاده‌سازی وب-اپلیکیشن‌های نوشته شده با پایتون خواهیم پرداخت و یک کار عملی فوق‌العاده را انجام می‌دهیم. یکی از ابزارهای بسیار مهم در محیط تولید و اجرای سازمان‌ها، داکر است که در این کورس شما را با این ابزار قدرتمند آشنا خواهیم کرد و یک کار عملی با آن انجام می‌دهیم. همچنین به دنیای مهندسی داده سرکی خواهیم کشید و بشما کار با کرون‌جابزهای لینوکس و آپاچی ایرفلو را، با انجام یک پروژه‌ی بسیار جالب و کاربردی، آموزش خواهیم داد.  

در سال‌های اخیر و پس از ظهور و فراگیری هوش مصنوعی و دیتاساینس، سازمان‌های بزرگ دچار این مشکل بزرگ شدند که دیتاهای موجود در سازمان دیگر پاسخگوی نیاز تیم‌های تحلیل داده و سایر مصرف کنندگان نبود. این شد که باید تمامی داده‌های موجود در سازمان (داده‌های شبکه‌های اجتماعی، داده‌های متنی که روی کاغذ قرار داشتند، داده‌هایی که سال‌ها در دیتاورهوزها بودند؛ بدون استفاده) وارد این بازی می‌شدند. از این لحظه به بعد، واژه‌ای تحت عنوان مهندسین داده در جهان بوجود آمد (تقریبن از سال 2010 در فیسبوک). وظیفه‌ی این افراد، آماده‌سازی بستر کل داده‌های مجموعه برای استفاده کنندگان پائین‌دستی بود. امروزه، مهندسی داده یکی از مشاغل بسیار پر تقاضا و عالی در دنیای تکنولوژی است. در این کورس فوق‌العاده، ما بشما کمک خواهیم نمود تا وارد این دنیای شگفت‌انگیز بشوید. در این دوره موارد ذیل تدریس خواهد شد؛ لینوکس، داکر، نایفای، کافکا، اسپارک، کوبرنتیز و اندکس نیز در خصوص AWS صحبت خواهیم نمود.

دوره‌های ٪۱۰۰ رایگان علم داده از مجموعه

هر دو دوره با ارائه‌ی مدرک معتبر به زبان انگلیسی به مخاطب برگزار می‌گردد

💥با افتخار به اطلاع می‌رسانیم که دوره‌های غیر رایگان مجموعه مجهز به سیستم تائید اصالت مدارک صادره، شدند💥

با شرکت در این آزمون‌های کوتاه، خواهید فهمید که آیا مناسب علم داده یا مهندسی داده هستید یا خیر. سوالات این آزمون با توجه به معیارهای جهانی برای اشخاصی که در این رشته(ها) موفق خواهند شد، اقتباس شده است.

یک اعتراف!

من با اینکه یک دانشگاهی هستم، ولی قبول دارم که در دانشگاه‌ها مهارت‌های کسب درآمد را بما آموزش ندادند و نخواهند داد. دقیقن همان‌ طوری که برای رسیدن به مدارج دانشگاهی، مراحلی وجود دارد که با طی کردن آنها، به عنوان مثال، به درجه‌ی دکتری می‌رسیم؛ برای کسب درآمد نیز، مراحل و شرایطی وجود دارد که باعث می‌شود شخص قدم به قدم به آن حد ممکن از ثروت در زندگی خود برسد. اما قدم اول، باور و پرورش ذهن برای رسیدن به این خواسته است و سپس کسب مهارت‌های لازم. تیم ما در حال تلاش است تا بتواند آموزش‌هایی را منتشر نماید تا در کنار تحصیلات دانشگاهی، به شما در راستای قرار گرفتن در مسیر ثروت‌ آفرینی کمک نماید.

هر از گاهی می‌نویسیم!

به عقیده‌ی بنده، اگر ما بزرگ‌ترین راز خلقت را نیز بفهمیم و کشف کنیم، اما نتوانیم با نوشتن آنرا به آیندگان منتقل کنیم، علم ما بدرد نخواهد خورد. به همین دلیل، من گمان می‌کنم که نوشتن، یکی از اصلی‌ترین وظایف افرادی هست که خودشان را پژوهش‌گر و دانشمند قلمداد می‌کنند. البته نوشتن اصولی دارد که باید آنها را حتمن بیاموزیم.

بخشی از دوره‌های مجموعه

مباحثی در فضاهای هیلبرت

  • نوع محصول: کتاب
  • مولفین: دکتر محمد فزونی، دکتر سیدعلی کاظمی‌پور
  • صفحات: 385 صفحه
  • نحوه دریافت: بصورت پستی بعد از پرداخت
  • قیمت: 129000 تومان