کسب درآمد از چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)

فهرست مطالب

شاید به جرات بتوان گفت که چت جی پی تی محصولی از شرکت OpenAI یکی از بهترین دستاوردهای دنیای هوش مصنوعی در چند سال اخیر بود که گرد و خاک بسیار زیادی براه انداخته است. این روزها به انواع و اقسام روش‌های مختلف و با کمک از این ابزار هوشمند و فوق‌العاده، افراد به کسب درآمد می‌پردازند. از نوشتن کتاب گرفته تا ترجمه و ویرایش و هر کاری دیگری که فکرش را بکنید، جی پی تی انجام می‌دهد.

در این پست یکی از روش‌های کسب درآمد که بتازگی آغاز شده است را به شما معرفی می‌نمائیم. همچنین شما را با روشی آشنا خواهیم نمود که بدون نیاز به فیلتر شکن، شماره مجازی و یا ثبت‌نام قادر خواهید بود که از جی پی تی بهرمند شوید. تنها دقت نمائید که بخاطر وضعیت بد اینترنت در سطح کشور شاید در برخی از استان‌ها نیاز به فیلترشکن داشته باشید که ما بشما “شکن” را معرفی و توصیه می‌نمائیم. پس اگر نتوانستید از سایت ذکر شده استفاده کنید، شکن را برای خود فعال نمائید. قطعن این ابزار مشکل شما را مرتفع خواهد نمود.

روش کار چگونه است؟

در این روش که در ادامه ویدیوهای آموزشی آنرا نیز بطور کامل در اختیار شما قرار می‌دهیم، سه مورد زیر را باید انجام دهیم:

  • ابتدا با کمک جی پی تی به ساخت یک (Application Programming Interface) API می‌پردازیم.
  • سپس API ساخته شده را در وب‌سایت Python Anywhere قرار می‌دهیم. در واقع این سایت از API ما میزبانی می‌کند.
  • در نهایت، API همراه با آدرس میزبانش را در وبسایت rapidapi قرار می‌دهیم.

تنها توجه بفرمائید اشخاصی که داخل ایران هستند، تنها در صورتی می‌توانند از این روش استفاده نمایند که حساب PayPal داشته باشند. در غیر اینصورت قادر نخواهید بود مبلغی که از خدمات خود کسب کرده‌اید را نقد کنید.

فهرست ویدیوهای آموزشی

  1. چگونه بدون نیاز به ثبت‌نام و شماره مجازی از جی پی تی استفاده کنیم. در این ویدیو توضیح خواهیم داد که چگونه و از طریق سایت freegpt به gpt متصل شوید.
  2. کسب درآمد از جی پی تی، ویدیوی اول. در این ویدیو توضیح می‌دهیم که چگونه API خود را بسازید.
  3. کسب درآمد از جی پی تی، ویدیوی دوم . در این ویدیو توضیح می‌دهیم که چگونه API را در یک سایت پایتونی میزبانی کرده و سپس نشان می‌دهیم که چگونه آنرا در سایت rapidapi و برای فروش عرضه نمائید.

ویدیوهای این آموزش کاربردی توسط آقای علی محمدی تهیه شده است.

پست‌های مرتبط با این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *