پردیس انتشاراتی الزوییر

فهرست مطالب

این نوشته در تاریخ 21 آذرماه 1400 بروزرسانی شده است.

پردیس انتشاراتی الزوییر:

پردیس انتشاراتی الزوییر (Elsevier Publishing Campus) که اخیرا توسط پایگاه الزوییر راه اندازی شده، این امکان را به پژوهشگران، محققان و نویسندگان اثرات علمی مانند کتاب، مقاله و …، می‌دهد که بتوانند در دوره‌های کوتاه مدت 15 الی 30 دقیقه‌ای شرکت نمایند و برای اتمام هر دوره یک گواهی‌نامه معتبر از سوی پایگاه الزوییر دریافت نمایند. برای استفاده از این پردیس دانشگاهی آنلاین ابتدا به این لینک مراجعه کنید و بعد از ثبت نام کوتاه، از طریق پروفایل خود وارد دانشکده‌های موجود شوید، سپس در دوره‌های موجود شرکت کنید. به عنوان مثال یکی از گواهی‌نامه‌های بنده که از این پایگاه دریافت کرده‌ام به صورت زیر است:

مشاهده‌ی مدرک بنده

پست‌های مرتبط با این مقاله:

3 پاسخ

  1. سلام بسیار سپاسگزار از کارتان بنده از نگارش شما بزرگوار بهره بردم امید که گفته هایتان چراع راه دیگران باشد.

  2. کاش یکم بیشتر توضیح بفرمایید ببینیم که این دوره ها بیشتر در چه موضوعات و مواردی ارایه می شود و همچنین در مورد اعتبار سرتیفیکیت ها و اهمیت آنها

    با سپاس

    1. سلام سعید جان
      کلاً سرتیفیکیت فقط یکجور بهانه است برای جذب افراد، حالا چه در دانشگاه یا در چنین پلت‌فرم‌هایی. دیگه دنیا از مرحله‌ی گرفتن چنین مدارکی، بنظر من عبور کرده، هرچند که هستند هنوز هم افراد سینه چاک برای مدرک. حقیقتش من سال‌ها پیش یه مدرک از اینجا گرفتم و الان اصلاً در اون حال هوا نیستم که توضیح تخصصی بدم بهت. اینها هم کلیاتی بود که به ذهنم رسید و بهت گفتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *