دسترسی به پنل ابری آمازون (AWS) بدون داشتن کردیت کارت

فهرست مطالب

مقدمه:

یکی از غول‌های رایانش ابری در دنیا کلاد آمازون (AWS) است. آمازون این تکنولوژی فوق‌العاده را با قیمت بسیار خوب و مقرون بصرفه در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد که براحتی بتوانند بدون داشتن زیرساخت آی.تی. در محل، تنها در بستر اینترنت خدمات را دریافت نمایند. اما این تکنولوژی کلاد، نیاز به آموزش دارد و باید افراد آموزش‌دیده به پیاده‌سازی و اجرای آن در محل بپردازند. در این راستا، آمازون چند سالیست که مدارک مختلفی در این حوزه را صادر می‌نماید که افراد متقاضی باید در یک آزمون شرکت نموده و در صورت قبولی موفق به کسب این مدارک و مدارج شوند.

معرفی یک ویدیو:

در این ویدیو ابتدا در خصوص آزمون و مدرک جدید آمازون Data Engineer Associate صحبت می‌کنم. سپس در بخش دوم می‌پردازم به این نکته‌ی بسیار مهم که از داخل ایران چطوری دسترسی قانونی داشته باشیم به پنل ابری آمازون و کار با بخش‌های مختلف اونرو تمرین کنیم. در این روش به کردیت کارت بین‌المللی و شماره تلفن خارجی نیازی نداریم.

منابع و دانلود فایل‌ها:

فایل‌ها و لینک‌های مفید مرتبط با ویدیو رو در ادامه مشاهده می‌نمائید:

دانلود فایل PDF ابتدای ویدیو

دانلود کتاب معرفی شده (Data Engineering with AWS)

لینک ثبت‌نام و سایر اطلاعات درباره‌ی این کد آزمون

در صورت تمایل می‌توانید در کورس مبانی مهندسی داده با طعم کلاد ابری آمازون مجموعه که بزودی آغاز می‌گردد استفاده نمائید. این دوره برای آمادگی در آزمون بشما کمک شایانی خواهد نمود. در ادامه لینک ثبت نام را مشاهده خواهید نمود

https://m-fozouni.ir/aws

پست‌های مرتبط با این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *