معرفی دو کورس فوق‌العاده و رایگان از کوبرنتیز

فهرست مطالب

کسی که می‌خواهد مهندسی داده کار کند، ناگزیر بسمت کلاد (Cloud) کشیده خواهد شد. فردی که کوبرنتیز را بفهمد، می‌تواند بخشی زیادی از ساز و کارهای کلاد را درک و لمس نماید. به این دلیل، دیر یا زود باید کوبر را بفهمیم و بیاموزیم.

جدای از این موارد، امروز در دنیای میکروسرویس‌ها در هر پروژه‌ای از دنیای مهندسی داده یا حتی علم داده، هرگاه که بخواهیم کلاسترهای بزرگ اسپارک را مدیریت نمائیم، کوبرنتیز یکی از حرفه‌ای‌ترین و پیچیده‌ترین ابزارهای موجود برای مدیریت کانتینرهاست.

در ادامه دو کورس فوق‌العاده مفید که در پلت‌فرم یودمی برگزار شده را تقدیم شما می‌نمائیم که براحتی می‌توانید آنها را دانلود و بصورت رایگان مشاهده بفرمائید. دقت نمائید که ویدیوها به زبان انگلیسی می‌باشند اما تمامی آنها دارای زیر نویس فارسی هستند. اگر از خارج از ایران قصد دارید که به لینک‌های زیر دسترسی بیابید، ممکن است بدلیل بحث کپی‌رایت، وب‌سایت‌ها و لینک‌های ذیل بلاک شده باشند. در این شرایط باید بدنبال راهی برای تغییر آی پی خود باشید.

  1. Kubernetes for absolute beginners
  2. Certified Kubernetes Administrator 

اگر در این خصوص نیاز به راهنمایی داشتید یا سوال خاصی ذهن شما را درگیر کرده است، از طریق بخش نظرات می‌توانید پیام یا سوال خود را بدست بنده برسانید. در اولین فرصت ممکن پاسخگوی شما خواهم بود.

پست‌های مرتبط با این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *