آخرین مقالات
خانه / نگارش و ویرایش مقاله / کارگاه آموزشی شیوه نگارش مقالات “آی‌ اس‌ آی”
کارگاه آموزشی شیوه نگارش مقالات “آی‌ اس‌ آی”

کارگاه آموزشی شیوه نگارش مقالات “آی‌ اس‌ آی”

کارگاه آموزشی شیوه نگارش مقالات “آی‌ اس‌ آی”:

سلام. چندی پیش به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه علامه طباطبایی تهران یک کارگاه آموزشی نگارش مقالات آی اس آی توسط جناب آقای “محمود خسروجردی” برگزار شد. البته متاسفانه من خودم در این کارگاه حضور نداشتم ولی توسط یکی از دوستان فایل ارائه آقای خسروجردی رو پیداکردم و اون رو مطالعه کردم. بسیار جالب بود مطالبش برام.

می‌گویند خصلت بدی که خداوند در وجود دانشمندان می گذارد “حسد و غرور” است. من هم که اخیرا تونستم چند تا مقاله سطح پائین چاپ کنم، خیلی جو گیر شدم و فکر می کردم خیلی در دنیای چاپ مقاله و موارد و موضوعات علمی پیشرفت کردم و دیگه امروز یا فردا باید برم یک مجله برای خودم راه بندازم. اما با خوندن مطالب این فایل فهمیدم هنوز اندر خم یک کوچه‌ام و راه آنقدر طولانی است که من هنوز حتی به ابتدای جاده هم نرسیدم، چون شرط اول برای رسیدن به سر خط، کنار گذاشتن همه توهمات و خودبرتربینی‌ها، راجب سواد و علم خودت هست. این ها رو که کنار می‌گذاریم، تازه می‌فهمیم در این بحر عظیم ما هنوز شایستگی قطره نامیده شدن هم نداریم.

امیدوارم خواندن این فایل برای شما هم جالب باشد.

یرای دانلود فایل، روی لینک زیر کلیک نمائید

How to Write Articles

مطالب بیشتر از این وب‌سایت

این پست را هم بخوانید:  کتابچه جملات آماده، برای نگارش مقالات انگلیسی

درباره‌ محمد فزونی

محمد فزونی
بنده دانش‌آموخته‌ی دانشگاه خوارزمی تهران در مقطع دکتری تخصصی رشته ریاضی محض، شاخه آنالیز تابعی و هارمونیک هستم و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه گنبدکاووس می‌باشم. این وب‌سایت، بیشتر منعکس کننده‌ی افکار، نظرات و حال‌وهوایم در حوزه‌های مختلف دانشگاهی و اجتماعی و تا حدودی اعتقادیم است.

۳ نظر

  1. Avatar
    ابراهیم آناهید

    من حتی نمیدانم جاده دیگر چیست…….؟

  2. Avatar

    با سلام
    محمد جان دمت گرم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*